fbpx

Miło nam, że tu jesteś!

Nazywamy się Karolina i Karol i jesteśmy fotografami. Od lat tworzymy duet  skupiony na fotografii Ślubnej i sesjach narzeczeńskich. Uwielbiamy naturalne, niewymuszone ujęcia. Szukamy szczerych uśmiechów i przyjemnych chwil, które uwieczniamy na zdjęciach. Kierując się tą zasadą tworzymy fotoreportaże. Od początku naszej przygody z fotografią towarzyszą nam zdjęcia rodzinne. To stało się bardzo ważną częścią naszej fotografii. I tak oto postanowiliśmy stworzyć nowy projekt, który będzie prezentował wyłącznie sesje związane z życiem rodzinnym i dziećmi. 

Huragagatki to projekt fotograficzny skupiony na zdjęciach związanych z oczekiwaniem na Maluszka, przez pierwsze wspólne chwile, kroki, zabawy, do wspólnego spędzania czasu. Szukamy naturalnych ujęć dlatego staramy się by sesja była przede wszystkim przyjemnie spędzonym czasem, zarówno dla małych jak i większych modeli. Nie każemy wstrzymywać oddechu, pozwalamy mrugać i lubimy zwariowane pomysły. Bez ciśnienia i stresu. 

Jesteśmy rodzicami bliźniaków. Dwoje rozbrykanych maluchów to największa przygoda w jakiej uczestniczymy. Nasze małe gagatki są naszą inspiracją i pomagają nam zrozumieć dzieci (na tyle na ile jest to możliwe :P). 

Sesje ciążowe i rodzinne najczęściej realizujemy w plenerze lub w domowym zaciszu. Listę ulubionych miejsc na zdjęcia wciąż uzupełniamy o nowe lokalizacje. Staramy się by dla małych odkrywców sesja była okazją do nowej przygody. Dlatego zawsze omawiamy pomysł na zdjęcia, a każda sesja to dla nas nowe wyzwanie. 

Jeśli masz pytania, chcesz zobaczyć więcej zdjęć lub po prostu chcesz nas poznać, daj znać korzystając z formularza kontaktowego, maila lub dzwoniąc do nas.

huragagatki fotografia rodzinna

NAPISZ DO NAS